Hammamet, Nabeul, Sousse, Monastir, Mahdia

SAHARA - wycieczka 2-dniowa
1 dzień: wyjazd z hotelu wcześnie rano. W programie przewidziano zwiedzanie: El Jem z Amfiteatrem Rzymskim z III w. p.n.e. Sfax - przechadzka gajami oliwnymi. Stepy Afryki. Gabes - oaza morska, miasto berberyjskiego króla Massina. Matmata - zwiedzanie troglodytów (podziemnych jaskiń zamieszkałych przez Berberów - rdzennych mieszkańców Tunezji). Lunch w berberyjska restauracji. Douz - brama Sahary - typowa oaza pustynna. Przejażdżka na wielbłądach (fakultatywnie). Podziwianie zachodu słońca na pustyni. Nocleg w hotelu.
2 dzień: Kebili - Tozeur - przejażdżka nad Chott El Jerid - największe wyschnięte słone jezioro Afryki. Przerwa na fotografowanie. Fakultatywnie: zwiedzanie prywatnego muzeum Dar Chraiet. Góry Atlasu Saharyjskiego. Fakultatywnie: przejażdżka samochodami terenowymi. Metlaoui - obiad. Kairouan - tzw. czwarta stolica Islamu - zwiedzanie miasta. Wieczorem powrót do hotelu.
Cena orientacyjna: 135 EURO.

TUNIS - KARTAGINA - SIDI BOU SAID - wycieczka 1-dniowa
Po śniadaniu transfer do stolicy Tunezji - Tunisu. Zwiedzanie starego miasta oraz Muzeum Bardo z unikatową kolekcją rzymskich mozaik. Obiad w restauracji. Zwiedzanie starożytnej Kartaginy, założonej w 814 r. p.n.e. oraz term Antoniusza. Transfer do romantycznej mauretańskiej wioski Sidi Bou Said. Powrót do hotelu.
Cena orientacyjna: 50 EURO.

WIECZÓR FOLKLORYSYCZNY - program wieczorny
Niezapomniany wieczór z tunezyjskim folklorem. W programie m.in. taniec brzucha, pokazy tańców regionalnych, muzyka z różnych zakątków Tunezji, połykacze ognia i fakirzy.
Cena orientacyjna: 30 EURO.

BALLADA NA MORZU -wycieczka półdniowa
Romantyczny rejs łodzią piracką w pełne morze z przystankami na kąpiel. W czasie rejsu serwowane będą lekkie przekąski i napoje orzeźwiające.
Cena orientacyjna: 25 EURO.

HAMMAMET/NABEUL - SOUSSE - MONASTIR - MAHDIA - wycieczka półdniowa
Wycieczka pozwoli Państwu na zapoznanie się z zabytkami czy ciekawszymi miejscami miasta, w którym spędzacie urlop (tzw. City-tour). Jeżeli spędzacie Państwo wakacje np. w Sousse to city-tour organizowane jest po tym właśnie mieście.
Cena orientacyjna: 18 EURO.
Dzieciom 2-12 lat przysługuje 50% zniżka.