Praga, stolica Czech, bardzo często wymieniana jest jako jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Trzeba przyznać, że w opinii tej jest sporo prawdy. Stolica naszych południowych sąsiadów zachowała niezwykły klimat średniowiecznego, starego miasta. Jej zwiedzanie zawsze jest niezwykłym przeżyciem.

Praga Czechy zamek na Hradczanach cennik

Można zatopić się tutaj w duchu starych czasów i na każdym kroku odnajdywać mnóstwo sekretów. Na początku warto oczywiście skupić się na tych najbardziej znanych atrakcjach i symbolach miasta. Absolutnie obowiązkową propozycją są Praga Czechy Hradczany. Znajdujący się tu zamek to jeden z symboli czeskiej stolicy, a w szerszym rozumieniu również i całego europejskiego średniowiecza. Praga zamek na Hradczanach cennik pokazuje, że dokładne zwiedzenie tej niezwykłej budowli nie kosztuje zbyt wiele. Zamek posiada wielowiekową historię, a jego mury widziały mnóstwo ważnych, historycznych wydarzeń.

zamek praski cennik

Warto zatem znaleźć zamek praski cennik i wybrać najkorzystniejszą dla siebie formę zwiedzania. Położony w samym sercu starej Pragi zamek będzie w stanie zachwycić każdego miłośnika średniowiecza – i nie tylko.