Szanowny czytelniku! Planujesz urlop w Krynicy Zdrój? Marzysz o tym, aby te wakacje były nie tylko pełne relaksu i wypoczynku, ale także aktywnych form spędzania wolnego czasu? Chcesz mieć się czym pochwalić przed znajomymi z pracy, kiedy wrócisz rześki i wypoczęty? W takim razie siadaj do komputera i zacznij szukać okazji!

atrakcje Krynica Zdrój i okolice

Wpisz w okno wyszukiwarki internetowej hasło”Krynica lodowisko godziny otwarcia” i dowiedz się, kiedy będziesz mógł szusować na łyżwach i szlifować swoje umiejętności. Będziesz w szoku, jakie atrakcje Krynica Zdrój i okolice mają w swojej ofercie turystycznej. Łyżwy to tylko jedna z nich. Jeśli jesteś fanem tego sportu, wyszukaj w internecie, gdzie w najbliższym otoczeniu Twojej bazy wypadowej będziesz mógł oddawać się tej cudownej praktyce.

krynica lodowisko godziny otwarcia – łyżwy

Wpisz w wyszukiwarkę hasło “Krynica łyżwy” i sprawdź na mapie, do którego miejsca będzie Ci najwygodniej docierać. Pamiętaj też, że w większości lodowisk nie musisz mieć własnych łyżew, żeby ćwiczyć swoje umiejętności – wiele z nich ma obok siebie wypożyczalnie sprzętu łyżwiarskiego. Gotowy na lodowe szaleństwo?