Polska jest pełna zamków i dworów, które są żywym dowodem bogatej przeszłości i burzliwych dziejów naszego kraju. Wiele znanych obiektów znajduje się oczywiście w dużych i popularnych miastach, ale znajdziemy wśród nich i takie, które są nieco ukryte i położone daleko od turystycznych miejscowości.

Przecław pałac, zamek zwiedzanie

Przykładem jest tutaj Przecław pałac. Przecław jest niewielkim miastem położonym w województwie podkarpackim. Znajduje się tu jeden z najpiękniejszych zamków w tej części Polski. Przecław zamek zwiedzanie to propozycja szczególnie dla osób lubiących zabytkowe rezydencje słynnych rodzin. Na przestrzeni wielu wieków swojej historii zamek niejednokrotnie zmieniał właścicieli. Należał do wielu znanych i znaczących rodów, takich jak Tarnowscy czy Rejowie.

zamek Przecław galeria

Dawniej mieściła się tu również wielka biblioteka z wieloma cennymi zbiorami. Niestety, wchodząca na te tereny Armia Czerwona zniszczyła większość z tego bogactwa. W okresie powojennym zamek mocno podupadł, ale został wyremontowany. Obecnie każda zamek Przecław galeria pokazuje, że jest to obiekt o niesamowitym uroku który zdecydowanie warto odwiedzić!