Drogi czytelniku! Planujesz wakacje w górach? Nie możesz zapomnieć o szerokiej ofercie turystycznej tego regionu! Owszem, wycieczki piesze, spacery po dolinach i wspinaczka wysokogórska to z pewnością wspaniała atrakcja, którą Tatry mają do zaoferowania.

stok saneczkowy – cennik

Czy wiedziałeś jednak, że na Gubałówce znajduje się stok saneczkowy? Skoro masz taką okazję, dlaczego by nie urozmaicić nieco swojego urlopu? Sprawdź w internecie dokładniejsze informacje, wpisując w okno wyszukiwarki hasło “Gubałówka tor saneczkowy cennik“. Dzięki temu przygotujesz się finansowo na taką atrakcję i ocenisz, czy jest ona na Twoją kieszeń.

Tor saneczkowy Gubałówka

Tor saneczkowy Gubałówka nie należy może do najpopularniejszych miejsc w Zakopanem, jednak z pewnością warto odwiedzić to miejsce. Zapytaj swoich znajomych, czy będąc w tych okolicach, korzystali kiedyś z możliwości zjazdu torem saneczkowym. Czyż nie byłoby cudownie zaimponować im, jako pierwsza osoba praktykująca coś takiego? Informacji możesz poszukać również na forach internetowych – z pewnością wiele z nich posiada wątki pod tytułem “Gubałówka zjazd“, na których dowiesz się szczegółowych informacji z pierwszej ręki.