Spokój, wyjątkowo nowoczesne pokoje, sporo udogodnień dla gości. To wszystko w jednym miejscu? Tak, to możliwe, wszystko za sprawą Testa SPA, hotelu, który nie oferuje jedynie oferty śniadaniowej i noclegu, ale coś więcej. Wybierając się tam możesz mieć pewność, że wypoczniesz nawet w najtrudniejszym okresie swojego życia. Czasem taki “reset” organizmu i umysłu może być dla Ciebie zbawienny. Sprawdź dokładnie, co oferuje opisywany dziś hotel.

Szukasz miejsca na wypoczynek, w którym będziesz miał dylemat – zostać w hotelu, czy wyjść na plaże w piękny upalny dzień? Jeśli tak, sprawdź Hotel Testa SPA w Sopocie. To miejsce magiczne wręcz, niezwykle nowocześnie wykończone, przyjazne rodzinom i biznesom. Chcesz poznać bliżej to miejsce? W takim razie przeczytaj ten artykuł!

Lokalizacja i bezpieczeństwo – jak to wygląda?

O lepszą lokalizację naprawdę trudno. Testa Hotel mieści się dokładnie 11 kilometrów od Śródmieścia w Gdyni! Na ulicy Kilińskiego w Sopocie leży zarówno Restauracja Słona Woda należąca do Hotelu, jak i sam budynek hotelu. Do plaży jest dosłownie kilkadziesiąt metrów. Od strony północnej morze widać z okien hotelu. Co ważne, hotel mieści się zaraz przy wejściu na plażę numer 30! Oczywiście w dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest zachowanie wszelkich aspektów bezpieczeństwa. Stąd karty w hotelu są zawsze dezynfekowane, płatności dokonuje się kartą, są limity osób w danych strefach, a przy wejściach znajdują się pojemniki ze środkiem do dezynfekcji rąk. To tylko kilka zasad, o których hotel Testa pamiętał!

Opinie gości o hotelu Testa SPA

Trudno tutaj o inne opinie, jak tylko te na bardzo wysokim poziomie. Nic dziwnego, w końcu hotel przygotowany jest na przyjęcie gości doskonale! Wspaniały hotel z bardzo miłym personelem, rewelacyjnymi śniadaniami działający mimo ograniczeń w strefie czerwonej – to jedna z opinii, jaką możemy przeczytać. Wiele osób twierdzi, że jest to jedno z najlepszych miejsc na pobyt w całym Sopocie, a niektórzy twierdzą, że na całej linii brzegowej naszego kraju!

Restauracja, oferta śniadaniowa i bar

Do hotelu należy restauracja Słona Woda, która oferuje jedzenie na każdą okazję. Pyszne, zawsze świeże, często z wykorzystaniem owoców morza, które dotarły do portu w Gdyni z samego rana, aby już w południe trafić na talerze. W restauracji każdy może liczyć na smaczne jedzenie przygotowane przez szefa kuchni własnoręcznie.

Oferta śniadaniowa dla gości hotelu to także świetna opcja, bo wszyscy, którzy się na nią zdecydują mogą naprawdę dobrze, pysznie zjeść w niemałych ilościach. Jak przystało na restauracje, śniadania są tam naprawdę wyśmienite, a co ważne, wszystko przystosowane jest do działania w warunkach epidemicznych!

Dla klientów, którzy cenią sobie coś mocniejszego przy barze wieczorem także się coś znajdzie. Lobby Bar to nie tylko pyszne koktajle, ale także aromatyczna kawa, czy czekoladowa fondanta. Skosztuj nieziemskiej lemoniady z marakują, a przekonasz się o tym sam!

Ciekawe oferty dla każdego

Testa SPA w Sopocie to oferta przystosowana dosłownie dla każdego. To ty wybierasz liczbę dni, a także konkretną ofertę na przykład ze śniadaniami. Możesz jednak postawić na coś gotowego, na przykład Pobyt Listopadowy z dala od zgiełku, a zarazem kilka kroków od największych atrakcji miasta. Specjalna oferta to także ta dostosowana dla gości w święta. Spędź magiczne święta w kameralnym hotelu Testa i przekonaj się, że można spędzić je nieco inaczej, niż zwykle! Nie mogło także obyć się bez Sylwestra 2021/2022, który już za jedyne kilka miesięcy przed nami. Ofert specjalnych jest sporo, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Oferta również dla biznesu

Hotel przystosowany jest dla gości biznesowych, gdzie na gości czeka na przykład uniwersalna, wszechstronna, świetnie wyposażona sala konferencyjna, od której na plaże jedyne 55 metrów! Sala pomieści bankiet na 36 osób, czy konferencję na 40 osób. W co wyposażone jest to miejsce? W naturalne światło, nagłośnienie, projektor, ekran, smart TV, czy mikrofony przenośne dla mówców. Znalazło się także miejsce dla materiałów piśmienniczych, a nad odpowiednią temperaturą w zimie i w lecie będzie czuwać klimatyzacja!

Hotel przyjazny rodzinom!

Kameralny Hotel Testa SPA w Sopocie to miejsce, w którym wypoczną całe rodziny z dziećmi! W tym miejscu nie brak bowiem pokoi przystosowanych dla rodzin. Między innymi piętrowe, bezpieczne łóżka. Nie brak miejsca potrzebnego do zabawy na zewnątrz, ale jest także bawialnia dla wszystkich dzieci. Co więcej? Sporo atrakcji w samym Sopocie, jak place zabaw, parki, Monciak z Krzywym Domkiem, czy Aquapark! Atrakcji jest naprawdę sporo, przekonasz się o tym. Sprawdź już teraz kompletną ofertę tego hotelu. Na pewno znajdziesz rozwiązanie dostosowane do Twoich możliwości.