Kitesurfing stanowi dyscyplinę sportową zaliczającą się do sportów wodnych, która polega na poruszaniu się po desce lub hydroskrzydle za pomocą latawca. Tego typu sport uprawiać można zarówno na wodach morskich i oceanicznych, jak i na jeziorach. Miłośnicy kitesurfingu uwielbiają wyjeżdżać do wielu zakątków świata, aby podziwiać otaczający ich krajobraz z perspektywy falującej wody. Dlatego też coraz częściej organizowane są wyjazdy zagraniczne, podczas których każdy może spróbować swoich sił w sportach wodnych. Do jednych ze społeczności specjalizujących się w tego typu przedsięwzięciach należy szkoła FunSurf, która oferuje obozy, jak i kursy kitesurfingu dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

Rozpocznij swoją przygodę w sprawdzonym miejscu

Szkoła FunSurf posiada na swoim koncie niewiarygodnie dużą liczbę przeprowadzonych obozów oraz kursów poświęconych nauce kitesurfingu. Swoją ofertę szkoła kieruje nie tylko do osób początkujących, ale również do wszystkich, którzy pragną rozwinąć obecne umiejętności lub zrealizować kurs na instruktora. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku warto udać się do profesjonalistów, którzy w skuteczny, a przy okazji swobodny sposób przekażą swoją wiedzę oraz wskażą, w jaki sposób poruszać się po wodzie. W związku z tym szkoła windsurfingu FunSurf będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zainteresowanych.

Szkoła windsurfingu FunSurf

Kitesurfing i windsurfing to nie wszystko!

Jesteś osobą, która próbowała już swoich sił w sporcie, jakim jest kitesurfing lub windsurfing? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! W szkole FunSurf rozpoczęto naukę nowej dyscypliny sportowej z zakresu sportów wodnych, jaką jest wingfoil. Zastanawiasz się, na czym on tak właściwie polega? Otóż wingfoil stanowi doskonałe połączenie kitesurfingu, windsurfingu oraz foilboardingu. Wiele osób jest zdania, że nauka wingfoila jest o wiele prostsza do opanowania w porównaniu do poprzednich dyscyplin. Dlatego też cieszy się on coraz to większą popularnością.

Obozy windsurfingowe

Zapisz się na obóz i przeżyj niezapomniane chwile

Czy wiesz już, że szkoła FunSurf organizuje wyjazdy w Polsce, jak i za granicą, których lokalizacja potrafi wywołać potężny uśmiech na twarzy? Wszyscy uczestnicy kursów i obozów mają przyjemność odwiedzenia państw, takich jak Egipt czy Portugalia. Malownicze i zjawiskowe krajobrazy nie tylko zapierają dech w piersiach, ale również sprawią, że nauka wykonywania danego sportu jest naprawdę przyjemna. Chcesz przeżyć niezapomniane emocje osobiście? Nie ma więc na co czekać! Skontaktuj się ze szkołą już dzisiaj i zapoznaj z ofertą przygotowaną na rok 2022!