Jesteś aktywną fizycznie osobą, która lubi uczyć się nowych rzeczy? Co więc powiesz na kurs windsurfingu organizowany przez szkołę FunSurf? Zbliżające się wakacje to idealna okazja do tego, aby już teraz zastanowić się nad tym, co chcesz robić w tym czasie. Wiele osób wyjeżdża w lecie nad morze, aby wylegiwać się na plaży wśród tłumu turystów. Nie bądź jak oni i spędź ten czas w o wiele bardziej wartościowy sposób! Szkolenia kite&wind oferowane przez szkołę FunSurf to doskonała okazja do tego, aby przełamać swoje bariery, zdobyć nowe umiejętności, a przy okazji poznać wielu inspirujących ludzi. Jesteś więc ciekaw jak konkretnie wygląda nauka sportów wodnych i jak się do niej przygotować? Odpowiadamy.

Szkoła kitesurfingu

Szkolenia kitesurfingu i windsurfingu ze szkołą FunSurf

Szkoła windsurfingu FunSurf prowadzi swoją działalność od ponad 25 lat. Należy do jednych z pierwszych tego typu szkół na Półwyspie Helskim. Oznacza to więc, że instruktorzy działający w szkole od początku jej trwania posiadają naprawdę spore doświadczenie w swoim fachu. FunSurf dba o poszerzanie swojej oferty zgodnie z aktualnymi potrzebami klientów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie szkolenia kitesurfingu i windsurfingu, odbywające się w Polsce (W Chałupach), jak i za granicą. W czasie ich trwania, kursanci opanowują podstawową wiedzę z zakresu danej dyscypliny, zapoznając się z warunkami wiatrowymi potrzebnymi do pływania, bezpieczeństwem na lądzie i wodzie oraz z użyciem systemów bezpieczeństwa. Z kursów mogą skorzystać zarówno osoby starsze, studenci, młodzież, a nawet dzieci. Szkolenie dostosowywane jest do wieku oraz poziomu umiejętności danej grupy. Każdy z kursantów otrzymuje profesjonalny sprzęt, piankę, kask asekuracyjny oraz ubezpieczenie.

Obozy windsurfingowe

Co zrobić, aby skorzystać z kursu?

Aby zapisać się na dane szkolenie, wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową FunSurf i wybierzesz daną dyscyplinę – kitesurfing, windsurfing lub wingfoil. Następnie przejdź do rezerwacji za pośrednictwem formularza online, w którym należy wybrać rodzaj kursu (kurs podstawowy, zaawansowany, pierwsze ślizgi lub pro), tryb grupowy lub indywidualny oraz ilość osób. Po wysłaniu wypełnionego przez siebie formularza pracownik szkoły odezwie się do Ciebie, aby poinformować Cię o najistotniejszych kwestiach i podpowiedzieć, co ze sobą zabrać. Z pewnością będą to wygodne ubrania na cieplejszą i chłodniejszą pogodę, nakrycie głowy, wygodne obuwie, śpiwór, namiot oraz wiele innych. Warto zwrócić uwagę również na ubrania przeciwdeszczowe – na pewno się przydadzą! O wszystkim dowiesz się bezpośrednio od instruktora. Skontaktuj się z FunSurf już teraz!