Szukasz miejsca gdzie mógłbyś się zatrzymać. Jedną z lepszych propozycji jest hotelik Ustrzycki, który znajduje się w Ustrzykach Dolnych. Z pewnością sprosta on Twoim wszystkim oczekiwaniom. Jest to miejsce w którym będziesz mógł odpocząć od zgiełku dużego miasta, hałasu i tłumu oraz zapomnieć o rutynie czy codziennych problemach. W hoteliku i okolicy możesz skupić się wyłącznie na relaksie w pobliżu natury. To urocze miejsce niezależnie czy planujesz wyjazd zimą czy też w okresie letnim. Okolica to prawdziwa oaza spokoju, dlatego idealna dla poszukiwaczy ciszy i spokoju w komfortowej i wygodnej przestrzeni.

Oferta hotelu

W ofercie hoteliku znajduje się między innymi osiemnaście pokoi jedno, dwu, trzy lub czteroosobowych. W każdym z tych pokoi goście mają do dyspozycji wyposażoną łazienkę. Ponadto pokoje zawierają w pakiecie telewizor oraz darmowy, bezprzewodowy internet. Do dyspozycji jest również aneks kuchenny, w którym każdy znajdzie odpowiednie sprzęty przydatne do przygotowania nawet licznych i różnorodnych posiłków.
Główną zaleta tego oto miejsca na mapie Ustrzyk Dolnych jest niewątpliwe panująca tam rodzinna atmosfera – możesz poczuć się jak w domu. Personel jest miły i zawsze służy pomocą.

Pobliskie atrakcje

Każda pora orku sprzyja różnym aktywnościom. Jeśli wybierzesz się w Bieszczady zimą na pewno skorzystasz z pobliskich stacji narciarskich aby szusować po śniegu. Jest to prawdziwy raj dla amatorów sportów zimowych. Latem możesz zrelaksować się podczas wycieczek rowerowych lub długich spacerów po górach, w otoczeniu niesamowitych krajobrazów, pięknej i różnorodnej roślinności. Oprócz tego okolica obfituje w miejsca które zdecydowanie powinieneś odwiedzić z całą rodziną lub znajomymi. Jest to np. zoo w Myczkowcach, sztuczny Zalew Soliński oraz Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego.