Wakacyjny urlop w Zakopanem nieodłącznie wiąże się dla Ciebie z aktywnym wypoczynkiem? Wybierz odpowiednią bazę noclegową! Postaw na miejsce nie tylko blisko tatrzańskich szlaków, ale też z dostępem do kompleksu nowoczesnych basenów. Sprawdź ofertę czterogwiazdkowego Hotelu Aquarion, który od Term Zakopiańskich dzieli jedynie korytarz.

Nie wyobrażasz sobie wakacyjnego urlopu bez aktywności — zwiedzania, wędrówek po górskich szlakach, pływania czy jazdy na rowerze? Jednocześnie pragniesz efektywnego relaksu w luksusowym otoczeniu w towarzystwie najbliższych? To możliwe w Hotelu Aquarion Family & Friends. Udogodnienia, które docenisz, to m.in. bliskość centrum Zakopanego, okolicznych atrakcji turystycznych, tatrzańskich tras trekkingowych i Term Zakopiańskich. Od jednego z najnowocześniejszych kompleksów basenów termalnych na Podhalu dzieli Cię tylko kilka kroków!

Wodne atrakcje na wyciągnięcie ręki

Jeśli interesuje Cię hotel w centrum Zakopanego z basenami krytymi i na świeżym powietrzu, nie ma lepszej opcji niż Aquarion. Usytuowanie tuż obok rodzinnego centrum rozrywki wodnej, jakim są Termy Zakopiańskie, sprawia, że wakacyjny urlop jest niezwykle komfortowy. Dlaczego? Aby skorzystać z jego atrakcji, nie musisz nigdzie jechać. Wystarczy przejść w szlafroku wygodnym korytarzem łączącym obiekty, aby cieszyć się wodnymi atrakcjami. Co czeka na Ciebie na miejscu?

  • Taras widokowy — leżaki, z których podziwiać można panoramę Tatr, oferują możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki znajdującemu się tuż obok barowi można też schłodzić się orzeźwiającymi napojami. Za zimno na opalanie? Wskocz do odkrytego basenu termalnego!
  • Dzika rzeka — górski potok pod dachem? To możliwe! Sprawdź, jak pływa się w krętym korycie wypełnionym wodą o temperaturze ok. 30 stopni Celsjusza. Zmienny nurt, ale też głębokość zaledwie 1,3 m sprawiają, że miejsce to pozwala na doskonałą zabawę.
  • Jacuzzi — sprawdź, jak przyjemna jest orzeźwiająca kąpiel w najnowocześniejszych wannach jacuzzi w Zakopanem. Jest ich aż sześć, więc nie ma mowy o tłoku. Przyjemną temperaturę 36 stopni Celsjusza docenisz, zwłaszcza jeśli zależy Ci na efektywnym relaksie, poprawie nastroju i regeneracji mięśni oraz stawów np. po górskich wędrówkach.
  • Zjeżdżalnie — Termy Zakopiańskie zapewniają także atrakcje dla miłośników adrenaliny. Pozytywnych wrażeń nie zabraknie więc na pięciu zjeżdżalniach. Jedna z nich ma aż 166 metrów długości! Młodsi docenią krótsze ślizgawki.

Nie tylko na szlaku — jakie atrakcje oferuje Zakopane?

Oprócz korzystania z uroków hotelu i strefy basenowej chcesz aktywnie spędzić czas w stolicy polskich Tatr? Atrakcje Zakopanego, które warto znać, to m.in. Krupówki — główny podhalański deptak, w którego okolicy znajdziesz np. Muzeum Tatrzańskie im. Tytusa Chałubińskiego, Miejską Galerię Sztuki czy Muzeum Szczęścia i Iluzji. Wolisz aktywność na górskich szlakach? Podczas urlopu wakacyjnego z dziećmi dobrym wyborem są spacery dolinami, np. Chochołowską, Kościeliską, Białego czy Strążyską, a także prosty szlak nad Morskie Oko, wjazd kolejką na Gubałówkę czy wspinaczkę na Nosal.